Копірайтинг

Контент — король. Навіть якщо ваша компанія – тричі лідер у своєму ринку, а корпоративний сайт створений кращими програмістами та дизайнерами, без контенту ви приречені.

Як показати, що ваш товар — найкращий? Вірно його описати. Не вмієте писати? Довірте це професіоналам.

В роботі ми керуємося простими, проте ефективними правилами:

  • Текст повинен продавати
  • Менше води, більше фактів
  • Від якості до кількості

Кому потрібен чобітяр без взуття? Як людина купить товар, коли вона нічого про нього не знає?

Наше з вами завдання — показати усі найкращі сторони товару, не забувши при цьому згадати і про недоліки. Люди схильні не довіряти, проте якщо сам виробник описує плюси та мінуси свого продукту — йому вірять. Коли людина шукає товар, в першу чергу вона звертає увагу на відгуки. Їх ви написати не можете, проте докладний опис продукту – авжеж. І читаючи його, покупець повинен розуміти, за що саме він платить. Люди не потребують кращих підробок продуктів – їм потрібні кращі продукти.

Розкажіть своїм клієнтам, що саме ви продаєте, і вони будуть вашими. Не вмієте? Саме тому ви тут.

Як часто вам зустрічалися «полотна» текстів, що, власне, не розкривають суті? «Письменники» (читай — копірайтери) наразі на кожному кроці, проте лише одиниці з них варті затрачених коштів.

Наша студія спеціалізується на контенті і чесно відпрацьовує інвестиції. Для цього завжди тримає напоготові професійних копірайтерів, які будуть не переливати з пустого в порожнє, а розкладуть все по полицям і не забудуть виділити найголовніше для читача.

Наше завдання — не написати місцеву версію «Кобзаря», а виконати якісний огляд тієї чи іншої теми – чи то опис товару, новина, повне наповнення вашого корпоративного ресурсу або тематична стаття.

Люди лінуються читати великі тексти. Проте якщо текст написаний гарно та повністю розкриває тему, люди потребують продовження. Ми знаємо, де «золота середина» між довгим та нудним текстом та коротким, проте захоплюючим.

Наша робота – на вагу золота, саме це ви і зрозумієте, коли за прийнятну ціну замовите написання текстів для вашого сайту.

Перелік наших услуг включає, проте не обмежується наступним:

Тексти для головних сторінок сайту

Головна сторінка сайту — це найпрезентабельніша частина вашого ресурсу, найперше, що бачить відвідувач. Грамотний текст на головній сторінці в 90% випадків впливає на те, чи купить покупець ваш товар. Вам потрібно, щоб відвідувач зробив вибір на вашу користь і залишився на сайті, а не продовжив пошук. Найголовніше — це, звичайно ж, текст. Без гарного тексту на головній сторінці ви програєте, а ми спроможні не допустити цього.

Рекламні тексти та тексти, що продають

Додайте до товарів та послуг, що ви просуваєте, чудові та захоплюючі текстові оформлення, і результати не змусять себе чекати. Ми пишемо рекламні тексти будь-якої тематики.

Тематичні статті

Без висвітлення предмета в наш час важко — не всім же звертатися до «гугла» з будь-якого приводу. Не забудьте ввести читача в курс справи. А краще — доручіть це нам. Дуже часто тематичні статті пишуться для конкретних завдань або проектів, наприклад, для просування товару. Вивільніть пташку з клітки — зробіть свій продукт доступним в Інтернеті.

Тексти для внутрішніх сторінок сайту

Найважливіший аспект сайту — його зміст. Тенденції останніх років зробили гарну справу — перетворили кількість у якість. Виживають лише сайти з якісним наповненням. Щоб відвідувач затримався та зачитався на вашому сайті, а не зник у невідомому напрямку, займіть його розум, дайте йому саме те, що він шукає. Ми знаємо, як це робиться. За текст ви платите лише один раз, а працює він на вас довгий час!

SEO-копірайтинг

Жоден пошуковик не здогадається, що ви хочете продати свій товар, якщо ви йому про це не розкажете. Ми знаємо напевне, як заставити тексти працювати, і що потрібно писати для досягнення кращого ефекту, а seo-копірайтери в нашій команді дадуть вам можливість просунути тексти в пошуковику — щоб забезпечити максимум переходів від потенційних клієнтів. Ми якісно оброблюємо обидві сторони медалі: орієнтуємося як на пошуковик, так і на людей.

Рерайт

Пошукову систему обманути дуже складно. Щойно текст потрапляє у Мережу, він фіксується пошуковими роботами. Проте питання унікальності в Інтернеті все ж вирішується — не без нашої участі. Якщо у вас є оригінальні тексти, які потрібно переписати, доручіть це нам. Основна відмінність нашого рерайта у тому, що ми не висловлюємо власну думку, інформація на 100% відповідає оригінальному джерелу, але вона стає унікальною. Ми робимо професійний рерайт, а головне — у нашому тексті немає води.

Копірайтинг та рерайт російською, англійською, німецькою та українською мовою

Плануєте виходити на західний ринок або бажаєте охопити більш широку аудиторію? Вам стане в нагоді копірайт або рерайт російською, англійською, німецькою та українською мовою. У нашому штаті є професійні перекладачі з філологічною освітою, які працюють навіть з вузькоспеціалізованими темами, як, наприклад, научно-технічна, вентиляційна або медична, тому за якість контенту вам не слід турбуватися. Просто довіртеся нам.

Переклад текстів

Якщо ви збираєтеся локалізувати свій сайт іншою мовою, то вам знадобляться кваліфіковані перекладачі. Наші автори швидко та якісно виконають переклади текстів різноманітної тематики з російської на англійську, німецьку, українську мову та навпаки, у будь-яких варіаціях. Будьте доступні для будь-якої аудиторії, це завжди корисно, а іноді необхідно.

Наповнення груп в соціальних мережах

Поголовне захоплення соціальними мережами — цікаве явище, проте мало хто знає, як правильно з ним працювати. А там сидять мільйони людей, які можуть стати вашими клієнтами. Необхідна ваша присутність в соціальних мережах, проте ви не знаєте, як це зробити? Про це потурбуємося ми. Ваш бренд або товар буде відомий та приємний сотням тисяч людей, які «тусуються» в соціальних мережах — а значить, і у всьому Інтернеті.

Технічна документація (мануали, інструкції)

Не знаєте, як правильно оформити технічні документи для свого ПЗ, продукта або техніки? Наші копірайтери детально розпишуть правила користування, інструкції для використання або інші важливі документи. Ви будете абсолютно впевнені у тому, що ваша цільова аудиторія, маючи на руках чітку інструкцію, не буде відволікати вас від роботи листами з приводу якихось дрібниць. Не забивайте час рутинною роботою, нехай за вас її роблять тексти.

За довгі роки роботи ми переконалися у тому, що контент сайту відіграє найголовнішу роль. Якісно написаний матеріал може позбавити від проблем цілу компанію, а написаний неправильно — погіршити і без того хиткі справи. Задайте собі питання: що це за компанія, якщо вона не може собі дозволити бути грамотною? Будь-який текст — це фільтр, і якщо Ви орієнтуєтеся на свою аудиторію і потрібних клієнтів, ви будете цінити їхній час та настрій.

Навіть найкрасивіший сайт не буде працювати без гарних текстів. Цукерка завжди приємніша, ніж фантик. Статистика свідчить, що люди не затримуються на сайтах, якщо тексти написані безграмотно, або якщо вони змушені шукати потрібну інформацію надто довго.

Працюйте разом з нами — і ми приведемо вам клієнтів. Полегшіть їм дорогу до вас з нашою допомогою. Будьте на голову вище за інших — разом з ArtContent.

Для зв’язку з нами достатньо подзвонити за телефоном (044) 383-62-92 або скористатися формою зворотного зв’язку.