Наповнення сайту

З кожним днем в Інтернеті з’являється все більше компаній. Вони можуть працювати в реальному світі чи у віртуальному, а можуть одночасно у двох. За думкою Біла Гейтса, у майбутньому залишиться лише два типа компаній: ті, які розпалися, та ті, які пішли в Інтернет. Ви ще чекаєте?

Припустимо, ви створили корпоративний сайт. Хто за ним слідкує? Відповідальний штатний фахівець з мінімальним досвідом та вузькоспеціалізованими знаннями? Не гайте даремно час та гроші — віддайте сайт в наші руки. Наші автори чудово працюють з будь-якими CMS (системами управління контентом), будуть акуратно вести ваш блог, мікроблог або поновлювати стрічку новин, розповідати про вас на тематичних площадках та тримати вашу візитку в Інтернеті — ваш сайт — у повному порядку.

Не довіряйте фрілансерам з сумнівним досьє та досвідом, плаваючим графіком роботи. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте кваліфіковану підтримку, оперативність, якість, відсутність «провалів», а головне — орієнтованість на ваші завдання. Інтернет — непіднята цілина в світі бізнесу, і якщо ви не знаєте, як перетворити людей у Мережі у ваших клієнтів, звертайтеся до нас. Ми працюємо на результат!

Що ми можемо?

  • Наповнення інтернет-магазинів
  • Стрічки новин
  • Тематичні площадки

На таких ресурсах іноді зустрічаються тисячі, а то і сотні тисяч лотів. Лише уявіть собі, як важко тримати весь товар у порядку. Не забувайте про те, що на кожен продукт є свій покупець, тому будь-який лот має бути «причепурений».

Ми грамотно оформимо перелік ваших продуктів, обладнаємо їх правильними заголовками, додамо дещо поетичного опису, розпишемо технічні характеристики, укомплектуємо переліком супутніх товарів та зробимо кожен ваш продукт готовим до просування у пошуковій системі.

Наші автори з задоволенням візьмуться розважати ваших потенційних клієнтів, надаючи їм свіжі новини.

Вийшов новий продукт? Йому потрібні покупці, а їм має хтось про це розповісти.

Нудні інформативні тексти не працюють. Корпоративні новини повинні виходити з феєричним блиском, розлітатися по Інтернету та залишати після себе приємний післясмак у вигляді посилань у мікроблогах та закладок у браузері.

Будьте оперативні — уміння бути першим повинно бути пріоритетним для будь-якої компанії, якщо вона хоче залишити конкурентів позаду. Ми знаємо, як зібрати бажаючих підписатися серед вашої цільової аудиторії, а головне – як їх утримати. Нехай клієнти завжди будуть з вами.

Риби шукають, де глибше, і люди, що проводять години біля монітора, від них нічим не відрізняються. Кожен з нас давно знайшов собі затишний куточок у вигляді форуму або тематичної площадки, де можна підібрати потрібний товар, порівняти ціни, знайти людей з спільними інтересами та щиро поспілкуватися. Саме в таких місцях знаходиться ваша цільова аудиторія.

Створіть собі профіль на тематичній площадці — і ми будемо його регулярно поновлювати, ділитися цінною та корисною інформацією з потенційними покупцями та приводити нових клієнтів.

Особливо корисною може бути YML-вивантаження — експорт продукції на сервіси порівнянні цін market.yandex.ru, hotline.ua, price.ua та ін.

Чим ширша ваша присутність в Інтернеті, тим більше людей ви зможете зібрати. Хто знає, на якій з тематичних площадок ви можете зібрати найбагатший «урожай»? Ми знаємо.

Відкрийте для себе куточок у світовій мережі — розкажіть люлям про себе. Плюси очевидні, залишилась справа за професіоналами, які зроблять це за вас! Не гайте час!

Для зв’язку з нами достатньо подзвонити за телефоном (044) 383-62-92 або скористатися формою зворотного зв’язку.