Обслуговування сайту

Ми — команда професіоналів, що працює в сфері послуг контенту з 2010 року.

Працюємо у трьох основних напрямках: наповнення сайту, копірайтинг та обслуговування сайту, але на цьому наші можливості не обмежуються. У нас завжди знайдеться кілька козирів для будь-якого проекту, незалежно від його віку або масштабу.

Щоб дерево приносило плоди, його слід поливати, підгортати, підрізати гілки та вчасно знімати плоди. Ви вважаєте, що із сайтами справи інакші? Ні! Сайт не буде працювати, як годинник, якщо його не підтримувати і не розвивати. Ми «виховуємо» та любовно вирощуємо ваш ресурс, використовуючи три основних інструменти — контент-підтримку, технічну підтримку і лабораторію нових ідей.

Ваш сайт стане справжнім рогом достатку, якщо з ним правильно працювати, а працювати правильно — наше кредо!

  • Контент-підтримка
  • Технічна підтримка
  • Лабораторія нових ідей

Інформаційне наповнення — тіло вашого сайту, його «крона», що однаково працює як на вас, так і на споживача ваших товарів та послуг.

Наша робота полягає у постійному поновленні цін, каталогів товарів та послуг, написанні статей та новин для блогів та стрічок новин, наповненні внутрішніх сторінок сайту. Ми будемо слідкувати за вашим сайтом 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ми не заснемо, доки не виконаємо поставленої задачі і не досягнемо високих результатів.

За нашими плечима — досвід роботи с десятками проектів різносторонньої тематики.

Щоб механізм справно працював, його недостатньо «змащувати маслом та тримати в сухому прохолодному місці».

Стовбур нашого родючого дерева повинен бути міцним та здоровим. Наші фахівці будуть вчасно оплачувати хостинг, робити регулярні бекапи (резервну копію сайту), зберігати базу даних сайту у безпеці, слідкувати за статистикою відвідувань, роботою пошти, аналізувати роботу сайту.

Ви будете цілком впевнені, що кожен клієнт на вашому сайті знайде саме те, що він шукає, а не сторінку 404.

Якщо ж Ви забажаєте щось змінити у роботі вашого сайту, ми приступимо до виконання завдання протягом п’ятнадцяти хвилин.

Цінним насінням слід засівати благодатну землю. Перевірені бізнес-моделі працюють, але не завжди дають шанс виділитися з натовпу.

В процесі нашої роботи ми, як професіонали своєї справи, будемо перевіряти на міцність ваш ресурс, виявляти його слабі сторони. Наші спеціалісти будуть днями працювати в пошуках панацеї для вашого сайту. Знайдемо — запропонуємо ліки!

Паралельно з цим створюємо нові моделі поведінки для вашого ресурсу в інформаційному полі Інтернету, перетворюємо плоди у насіння і навпаки.

Диявол криється в деталях, і саме приємні деталі притягають клієнтів. Будьте впевнені, що наш союз виведе ваш ресурс на трамплін та фінішну пряму. Не забувайте, що можливостей мільйон, а найголовніше — вчасно помітити найкращі з них.

Для того, щоб тримати свій професіоналізм у тонусі, наші спеціалісти постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, конференції, семінари, вебінари та інші профільні заходи.

Ми постійно застосовуємо отримані знання та досвід до вашого проекту, щоб ви отримували професійні послуги, націлені на результат та розвиток вашого бізнесу!

Давайте разом вийдемо на більш високий рівень, поєднавши приємне з корисним, а досвід – з довірою. Нехай ваші конкуренти байдикують та кусають себе за лікті, доки ви насолоджуєтеся нашою роботою, яка приносить вам користь!

Для зв’язку з нами достатньо подзвонити за телефоном (044) 383-62-92 або скористатися формою зворотного зв’язку.