Просування в соціальних мережах

Статистика показує, що соціальні мережі охоплені понад 75% інтернет-активної аудиторії України та Росії. Мільйони людей щоденно перевіряють свої сторінки в очікуванні нових повідомлень або розважаються, як можуть, кочуючи з однієї група в іншу, слідкують за улюбленим брендом. Усіх їх поєднує дещо спільне: час, місце та дія, як в театральному дійстві.

Звичайно, у кожної соціальної мережі свій портрет аудиторії. ВКонтакті «сидять усі» (найбільш популярна соціальна мережа на пострадянському просторі), а в Facebook — люди більш поважного віку та статусу, в Однокласниках — матусі та татусі. Ми знаємо підхід до кожного. Ми знаємо, де ваш продукт буде прийнятий на ура, а де можна навіть не запускати рекламну кампанію або не створювати офіційну сторінку вашої компанії.

Бажаєте просуватися в соціальних мережах? Немає нічого простіше, адже це площадки з заздалегідь готовими інструментами та механізмами просування. Потрібно лише взятися за них умілими руками. Люди знаходяться у постійному пошуці цікавих речей та продуктів, потрібно лише вчасно їм це показати та запросити їх. Чим ми і збираємося займатися.

Наша студія контенту пропонує SMM-послуги з просунення вашого товару, бренда або компанії в соціальних мережах. Сюди входить створення та оформлення сторінки, а також ведення групи або аккаунту на постійній основі. Від вас лише необхідно постукати у наші двері та відповісти на деякі питання.

Особливості просунення в соціальних мережах такі ж, як і для контекстної реклами, тобто є можливість створювати точну рекламу у потрібному вам сегменті. Все — від статі, віку і до регіону — можна вибірково налаштувати. Натискаємо на кнопку, а надалі працюють наші копірайтери та дизайнери.

Незважаючи на те, що рівень конвертації відвідувачів в клієнтів в соціальних мережах залишає бажати кращого, ефект присутності у подібній сфері проявляється з часом. Чим старше та більше ваша група в соціальній мережі (від місяця-двох), тим вища лояльність аудиторії і тим активніше «живе» група. Зявляються свої сторожили, кола спілкування, а учасники групи самі розпочинають просувати ваш товар або послугу, запрошують знайомих та діляться посиланнями.

Ми працюємо з Facebook, ВКонтакті, Twitter, Google+ і Однокласниках. Слід відзначити, що ефективність просування не лише в соціальних мережах залежить і від контекстної реклами.

Будь-яка соціальна мережа — це особлива екосистема, яка може дати вам неймовірний приріст постійних клієнтів, просунути ваш бренд у певному регіоні або підтримати потужну рекламну кампанію. Головне – вчасно влитися і не здавати обороти.

Для зв’язку з нами достатньо подзвонити за телефоном (044) 383-62-92 або скористатися формою зворотного зв’язку.